| CMarian a întrebat:

Care este serialul animat favorit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea din ce televiza "vechiul" Cartoon Network :Looney Tunes, Johnny Bravo, Gemenii Cramp, Ed Edd & Eddy, Tom & Jerry, Casa Foster, Laboratorul lui Dexter, Familia Flinstone, Patrula Timpului si cele de pe Fox Kids/Jetix : Ce-i cu Andy?, Viata cu Louie, Copiii de la 402, Inspectorul Gadget, Familia Adams. Astea au fost desene minunate, adevarate capodopere care vor ramane vesnic in memoria celor care au crescut cu ele(generatiile 1992-1996) nu aberatiile din ziua de azi gen Spongebob ala sau cum s-o numi, ornitorincul ala verde, sa-nceapa aventura si multe altele...

11 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

South Park.

| Mwha a răspuns:

Avatar : The last airbender, il difuzeaza pe Nickelodeon la 22:30

| RainboyDash a răspuns:

Spongebob Pantaloni Patrati :X

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Familia Flintstone, Viata cu Louie, Tom si Jerry, Curaj Cainele Fricos, Scooby-Doo.

| adrili10 a răspuns:

Robotzi

laughing

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Tom & Jerry laughing

| DeathlyScream a răspuns:

Naruto si Naruto Shippuden...si robotzii :d

| Elena00100 a răspuns:

Povesti din folclorul maghiar big grin

| Konan13 a răspuns:

Daca ar fi serial animat ei bine ar fi My Little pony Fim si daca este anime-Naruto sau Naruto Shippuuden big grin