| alexandraheart19 a întrebat:

Care este sfarsitul cartii,, Jurnalele Vampirilor"? Dar seriarul? Cu cine credeti ca o sa ramana Elena? Fundaa

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Elena o să rămână 100% cu Stefan asta îți spun din surse sigure

| OaiaNinjalău a răspuns:

Elena nu va ramane cu Damon... e destul de usor sa-ti dai seama ca va ramane cu Stefan!
1. Amandoi sunt dubluri
2. Sunt "meniti" sa formeze un cuplu
3. http://tvdromanesc.blogspot.ro/2014/08/spoiler-season-6-damonbonie.html
Damon nu mai prea simte multe pentru ea. (blog scris de mine din surse sigure :3)
Nu am citit inca ultima carte, dar cum a zis si OnuOnulică: "Elena o să rămână 100% cu Stefan"

| IuliSty a răspuns:

Nu stiu cum se sfarseste cartea, ca n-am citit-o. Ultimul sezon (adica 5) s-a terminat cu scena in care Damon si Bonnie raman blocati pe partea cealalta. Urmeaza sezonul 6 care va aparea pe 2 octombrie. Vom vedea atunci ce se intampla. Eu cred ca Elena va ramane cu Damon pana la urma.