| LovelyLovePup a întrebat:

Care film este mai "horror"? Paranormal activity sau The attic?

6 răspunsuri:
| Herp a răspuns:

Paranormal activity. E facut intr-un mod mult mai realist.

| piTiCcu a răspuns:

Paranormal activity

| christianlaroka a răspuns:

Paranormal activity

| AugustinFiltru a răspuns:

Dupa parerea mea the woman in blak e cel mai de groaza
funda

| shtefy a răspuns:

Ii pe dracu,paranormal activity eu m-am speriat unpic in ultima faza din film, tot filmul e ca dracu, nu cunosc the attic, dar sunt sigur ca e mai bun decat paranormal, cel mai slab film...

| ferike4x4 a răspuns:

Parerea mea esta ca paranormal activity este un film bun si uni cred ca i rel eu the atiic n-am auzit dar cred ca si ila e un film bun dar paranormal activiti este mai bun