| bella2332 a întrebat:

care credeti ca este cel mai horror film? in afara de paranormal activity si dead silance?

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Saw I, silent hill I, sinister, the uninvited, devil, insidious

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella2332 cea urata 4 saw 6.

| RalucaTyan a răspuns:

Evil dead
Martyrs
I spit on your grave
Captifs
Frontiers
P.s. nu m-au speriat doar ca sunt cele, cele mai de groaza filme.

| MyhaXMaya a răspuns:

The Grudge mi s-a parut cel mai infricosetor. O sa iti fac un mic rezumat:
Karen Davis locuieste in Japonia cu iubitul ei, care invata acolo. Desemnata temporar sa aiba grija de o femeie cu dereglari serioase ale somnului, Karen se duce pana acolo. Gaseste ceva ce nu isi imagina ca va gasi. Casa este bantuita de o fantoma ucigasa, rezultatul unui blestem. Blestemul ia nastere atunci cand cineva moare foarte infuriat. Acum, Karen se gaseste haituita de acest blestem, ce a inceput sa faca victime.
Merita vazut!

| Cristinell90 a răspuns:

Destinatie final 6, saw 6

| bella2332 explică (pentru Cristinell90):

Le am vazut pe toate

| bella2332 explică (pentru Cristinell90):

In afata de destinatie finala 6.

| aliin7 a răspuns:

Buna! dupa parerea mea "Drag me to Hell" e cel mai tare film horror..cand poti vizualizeaza'lwinking. poti incerca si "Mama" e foarte interesant.

| Alexya28 a răspuns:

The wrong turn (1, 2,3, 4,5)

| Isabella999 a răspuns:

Scary Movie (1 2 3 4 5 ).Eu nu l-am vazut dar un prieten de-al meu l-a vazut.