| Manole_Levi_1998_duKk a întrebat:

Care filme Horror va place din Silent Hill,Dead Silence,Saw,Insidious,Dark Skies,Evil Dead,The Conjuring, Carrie 2013.

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Silent Hill nu mi s-a părut cine ştie ce; am văzut Dead Silence, Evil Dead, Insidious şi Dark Skies, însă nu-mi amintesc decât frânturi; Carrie a fost un eşec, iar din Saw am gustat doar parţial (1, 2 şi 3, cred). Deci rămâne The Conjuring.

Iar anul viitor, spune-i profesoarei tale de română să-ţi facă un bine şi să nu te mai treacă clasa.

| faramatania a răspuns:

Insidious

| DicSiDicS a răspuns:

Dead Silence happy