| adyrs8 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu niste nume de filme horror de iarna ..gen(FROZEN). MS.

2 răspunsuri:
| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Din cate stiu eu FROZEN nu e film horror.

| adyrs8 explică (pentru MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Eu il consider horror si daca nu ma insel chiar e la categoria horror, si e un film foarte bun care se apropie de realitate deoarece e vorba de niste tineri ramasi in telescaun la munte la sky iar toata lumea a plecat si ei sunt asteptati la( parter ) ca sa zic asa de niste lupi infometati... te tine in suspans...cel putin pe mine asta ma tine in suspans nu zombie, varcolaci vampiri etc.