| 393Dan a întrebat:

Care-s personajele voastre preferate din Naruto shippuden?

Ale mele-s Minato, Neji si Shisui.

Răspuns Câştigător
| Arm_Armand_1992 a răspuns:

In sfarsit o intrebare despre 1 dintre animeuri-le copilariei pai incepem Obito wow cred ca cea mai trista poveste minato pur si simplu il ador Itachi un kokage din umbra parerea mea Shisui un personaj foarte bine gandit madara o poveste de viata foarte trista tobirama personaju ingamfat dar puterinic si cum sa lasam noi eroii deoparte Naruto sasuke
acestea sunt personajele mele preferate

| 393Dan explică (pentru Arm_Armand_1992):

Da, cred ca aproape tuturor care privesc Naruto tin si cu el ) Itachi tot imi place, mai ales istorioarele lui, foarte interesante. Ai vazut si filmele?

| 393Dan explică (pentru tudorhit):

Am apasat link-ul si m-a redirectionat la un video pe Youtube continuand de pe la jumatatea video-ului x) Cred ca l-o fi vazut deja candva happy Care-s ai tai preferati?

| tudorhit a răspuns (pentru 393Dan):

E un amv. Favoriti mei sunt Itachi, Kakashi si Shisui.

11 răspunsuri:
| AnaaaaaConstantin22 a răspuns (pentru AnaaaaaConstantin22):

In sfarsit o intrebare despre anime-ul meu preferat, Minato. este singurul personaj care imi place. pur si simplu il ador

| 393Dan explică (pentru AnaaaaaConstantin22):

Da, el tot e numarul unu pentru mine. Insa imi place si Neji si Shisui. Numai ce in timp ce scriam asta mi-am dat seama ca toti is morti x.x Toti 3 s-au sacrificat pentru ceva.
Te-ai uitat si la filme? care ti-a placut cel mai mult? (Ceva-mi spune ca preferatul tau, e si al meu)

| Robert_Robert_1998 a răspuns:

Sasuke Madara Pain Kakashi Obito

| Arm_Armand_1992 a răspuns:

In sfarsit o intrebare despre 1 dintre animeuri-le copilariei pai incepem Obito wow cred ca cea mai trista poveste minato pur si simplu il ador Itachi un kokage din umbra parerea mea Shisui un personaj foarte bine gandit madara o poveste de viata foarte trista tobirama personaju ingamfat si cum sa lasam noi eroii deoparte Naruto sasuke
acestea sunt personajele mele preferate

| Izzy09 a răspuns:

Itachi, Naruto si Hinata. happy