| TheYellowFlash a întrebat:

Care sunt personajele voastre preferate din naruto (2)?
Ale mele sunt Minato si Sasuke

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Itachi.Mereu mi-a plăcut de el chiar înainte să aflu că de fapt era loial Konohăi.Mereu m-a fașcinat, felul cum vorbea și cum se comporta așa macho și tare fără să vrearolling on the floor

10 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Vanzatorul de ramen.

| Ashadow a răspuns:

Copacul de pe fundal si pietricica aia din coltul ecranului.

| Speed99 a răspuns:

Ce spanacu' meu... cauta intrebarea asta aici?

| Naяutσ a răspuns:

Hoo,sasuke? Believe me, e un idiot!

| αɴι28 a răspuns:

Pff...Ce cartof cauta asta la T/A? Copchile, n-ai auzit de categoria Benzi Desenate?

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Naruto si kakashi sensei.(sper ca asa se scrie) o da si imi mai placea si Zabuza.

| Jakoban a răspuns:

Itachi Uchiha, Sasuke Uchiha, Kakashi, Tobi Uchiha, Naruto Uzumaki

| veveritza6499 a răspuns:

Sakura si Sasuke :***
Si app. intrebarea asta stii ca mai degraba o puneai la categoria Benzi Desenate nu aici raised eyebrows, rolling eyes