| Daria a întrebat:

Salut
vreau sa stiu parerea voastra despre serialul The Vampire Diaries.

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

E bun...si nu am rabdare pana la toamna cand se difuzeaza sezonul 2 straight face
e in topul favoritelor mele ...pe locul 2 in topul meu personal happy dar e super tare big grin

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

E fff fainlove struck eu de curand am inceput sa ma uit si il adooor:X

| Aηηy a răspuns:

Fff tare :X si reusit.

| fla_7195 a răspuns:

E bun, chiar foarte bun pentru primul` sezon si au avut si succes. E printre cele mai bune seriale NOI din acest an.

| no name_5407 a răspuns:

E cel mai tare serial care l-am vazut pana acum. te atrage prin suspans si intamplari diferite fata de restul filmelor cu vampirihappy. si faptul ca sunt mai multe povesti:X
e fff tare

Răspuns utilizator avertizat