| MiruunaaaAndreeeeeaaa a întrebat:

Care serial este mai interesant? Anatomia lui Grey sau Dr. House? De ce? :d

Răspuns Câştigător
| IoanaCristinica a răspuns:

Ambele sunt interesante... anatomia lui Grey este un film despre viata unor medici este descrisa si viata lor de doctori si cea personala...Dr. House pune accent mai mult pe diagnosticarea bolilor. mie mai mult imi place Anatomia lui Grey am vazut toate sezoanele in afara de sezonul 10. Eu sunt sigura ca asta o sa iti placa si tie, poate nu din primul episod dar pe parcurs o sa iti schimbi parerea.

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu am văzut „Grey's Anatomy" și nici nu cred că o voi face prea curând. Pur și simplu „House MD" m-a impresionat, dr. House m-a impresionat. Un om puternic, genial, cu replici grozav de bune.
Serialul în sine este bun. Eu îți recomand „Dr. House", însă pănă la urmă, dacă mie mi-a plăcut, asta nu înseamnă că îți va plăcea și ție.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Ambele sunt extrem de interesante, dar eu prefer Dr House. Ţi-le recomand pe amândouă.
Pa!

| Bøøgey a răspuns:

Dr. House, fara doar si poate. Serialul e genial. IoanaCristinica se inseala grav. Daca ea a inteles ca Dr.House e despre diagnosticarea bolilor, inseamna ca-si facea unghiile in timp ce se uita. E mult mai mult. In fine, trebuie neaparat sa-l vezi, o sa fii surprinsa. Iti garantez!

| bula2014 a răspuns:

House. Cuddy e beton.

| MiruunaaaAndreeeeeaaa explică (pentru bula2014):

Nu ma refeream la astalaughing

| bula2014 a răspuns (pentru MiruunaaaAndreeeeeaaa):

Nu stiu la ce te gandeai tu dar la cum incearca Cuddy sa ii tina piept lui House ...este milt ma beton acest serial rolling on the floor

| nessayaR a răspuns:

Mie una imi place Anatomia lui Grey si iti recomandat sa il urmaresti. Pe mine una m-a captat de la primul episod. Descoperi ca medici au o viata persoanala la fel ca a celorlalti si ca intampina si ei probleme, se indragostesc, sufera si ei ca toata lumea. Merita vazut.