| Andreeaioan115 a întrebat:

Care serial este mai interesant Teen wolf sau Gossip girl? dau funda.

12 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Depinde ce stil iti place, cele doua sunt foarte diferite, e vorba de gusturi mai mult.Mie mi-au placut amandoua.Singurul lucru pe care il au in comun este ca ambele sunt cu si despre adolescenti. Gossip Girl il alegi daca vrei ceva romantic,intriga, prietenii in liceu, ceva care se aseamana mai mult cu viata de zi cu zi pe cand Teen Wolf e bazat pe fenomene supranaturale, monstrii, varcolaci, bineinteles si pe relatiile dintre personajele din rolurile principale dar astea sunt puse in plan secundar comparativ cu Gossip Girl.Eu iti recomand sa te uiti la amandoua, iar la Teen Wolf la primele 3 sezoane, apoi pentru mine a devenit cam monoton.

| Adry05 a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult Gossip girl. Si tie ca fata cred ca-ti va placea mai mult.

| Clorox a răspuns:

American Horror Story!
Glumesc, Gossip Girl!

| DarthRevan a răspuns:

Salut Nicoleta, depinde de preferinte, eu iti sugerez fiind fata TeenWolf, chiar e super happy cred ca sa fii placut surprinsa de decizia asta.Crede-ma ca o sa iti placa mult, daca tu esti fata din poza, sa stii ca esti draguta laughing)

| Desireღ a răspuns:

Teen Wolf.

| Harley18 a răspuns:

Gossip girl.winking

| Damonana a răspuns:

Gossip girl adica e super misto. Si teen wolf e ok dar sincer a devenit plictisitor pe la sez 4. Adica la timpul ala ma uitam la tvd si tw in acelasi timp... Cu tvd eram la zi asa ca l.am mai luat o data de la capatlaughing si tot era mai palpitant decat ultimul sezon de twhappy asa ca sugerez gossip girl e foarte misto si nu te plictisesti adica e muult suspanslaughing

| Andreeaioan115 explică (pentru Damonana):

Eu privesc primul sezon si este atat de interesant,eu nu inteleg cum puteti critica acest serial fantastic? ma tine in suspans,este pur si simplu minunat,mai ales Stiles, omg, nici nu se compara cu serialul ala plictisitor Gossip girl, Teen wolf este mai interesant si decat TVD, si asta este parerea mea. Nu pot crede asa ceva...

| Damonana a răspuns (pentru Andreeaioan115):

O sa ignor ca ai zis ca tw e mai interesant decat tvdlaughing) si da, ai dreptate ca primul sezon e captivant, dar devine plictisitor dupa ce plecaca derek si moare allison...adica cam sez 3 parca
Si nu inteleg ce va place la stiles, cand e derek acolo si jakson...

| Andreeaioan115 explică (pentru Damonana):

Si TVD devine plictisitor prin sezonul 4-5, pana la urma de toate te saturi, mi-e chiar imi place tw, poate eu sunt unica...

| DragosTrandafir a răspuns:

Teen Wolf

| Arianamara a răspuns:

Gossip girl