| Andreeaioan115 a întrebat:

Care serial e mai interesant, Teen wolf sau Tvd?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The vampire diaries, eu le-am incercat pe amandoua si sincer de teen wolf m-am plictisit la jumatatea primului sezon.

| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries!

| Clorox a răspuns:

Teen Wolf nu l-am vazut, dar TVD e destul de ok, dupa un timp te plictisesti, eu m-am lasat de el pe la sezonul 5, deja era prea de tot...

| Andreeaioan115 explică (pentru Clorox):

Foarte corect, a inceput sa fie plictisitor de la sezoanele 3-4 si 5 a fost chiar oribil, insa sezoanele 1-2 au fost perfecte.

| Clorox a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Da, a fost!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul nu-mi place

| presus a răspuns:

Ambele sunt interesante in felul lor, dar dupa cum vad din serialul "TVD" ai vazut cateva sezoane. Daca l-ai lasat balta... nu l-ai considerat interesant, deci uita-te la celalalt serial "Teen Wolf".

| iGoxi a răspuns:

Teen Wolf recomand cu incredere!

| YellowMoon a răspuns:

TVD.
Da, pe la sezonul 4-5 se cam învârte in jurul cozii, dar mie mi-a plăcut cel mai mult sezonul 7. De ce?
Pentru ca a fost ceva nou, ceva ce nu s-a intamplat in toate celelalte sezoane. A fost ceva mare, o schimbare foarte mare, din punctul meu de vedere. Mie mi-a plăcut sezonul acesta cel mai mult, din cauza acestei schinbari.