| Teolps a întrebat:

Care stiti niste filme in care sa gasesti "de toate" adica sa contina:
Romantism,Drama,Comedie,Actiun,Dans.un film ca asta am vazut acum cateva zile,Kites se numeste si chiar mi-a placut. daca mai stiti filme de genul,va rog sa ma ajutati.iar daca imi dati un film care sa imi placa mai mult ca, Kites..promit ca dau funda happy Mersii

5 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Scary movie 1happybft

| Teolps explică (pentru ??c???):

Mersii.Dar nu caut un film doar comedie..Acum ma cam doare gatu si nu pot sa rad laughing

| ??c??? a răspuns (pentru Teolps):

Mda dar nu cred ca e numai comedie.Mai sunt si "joculete de amor":
))si psihopatu cu carligullaughingIncearca New York, I love you(2009)e tip romantic-drama-thriler.etchappy

| Alin_Barbu_1998 a răspuns:

Daca vrei dans si romantism. drama nu stiu cat de multa are.laughing incearca Step Up 3, 4 happy

| Teolps explică (pentru Alin_Barbu_1998):

La step up 4...am vrt sa ma uit dar nu stiu, o sa ma uit candva..bine eu ce am scris mai sus, m-am referit la un film care sa aiba de toate..nu ca as fii eu prea romantic laughing