| maimutacugagici123 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase filme de Craciun pe care le-ati vazut? In afara de Home Alone laughing))

4 răspunsuri:
| VictorFenrir a răspuns:

A Christman Carol(chiar trebuie sa vezi filmul asta)
Expresul Polar (pe asta l-am vazut doar jumate dar o sa-l vad pe tot candva)
A Christmas Horror Story
The Nightmare Before Christmas
Si mai sunt dar nu mai tin minte numele lor

| Andrei_Robert_1994_lPpI a răspuns:

Haos de craciun

| Sbsbsb2001 a răspuns:

Cum a furat Grinch craciunul

| HZ a răspuns:

Scuze pentru exprimarea mea dar sunt suedez, ci nu roman
Nu am vazut o multime de filme cu tematica de craciun, sau acelea sunt doar in limba suedeza, dar Christmas Miracle 2012 este un film pe care ti il recomand. Este vorba de mai multe familii care brusc au problema majora cu masinile acestora si se oprec toti la o cabana din apropierea lor. Eu totusi recomand a vedea acesta in ziua care e inainte de Craciun