| DarkWerewolf13 a întrebat:

Care sunt filmele voastre de comedie preferate?

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Filmele mele preferate sunt cele cu JACHI CEAN, Another-Cinderella-Story, Jennifer-s-Body-Trupul-lui-Jennifer. cele preferate celelalte nu prea imi palcbig grin

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Mr. Bones
Funda?happy

| Madaliinaaa a răspuns:

Pai sunt cam multe. Uite cateva : Singur acasa 1; Singur acasa 2; Singur acasa 3; Little man; Nasa; Scary movie 1; Scary movie 2; Scary movie 3. Sunt mai multe. Dar ale tale? big grin

| haifisch a răspuns:

Chasing Liberty

| Anne_8887 a răspuns:

The Ugly Truth, Proposal, The Bounty Hunter, Life As We Know It,
The Switch si multe altele. Toate astea pe care ti le-am spus eu aici sunt comedii de dragoste.