| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate dintre cele aparute anul acesta?

10 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Fast and furious 7
Avengers : Age of Ultron
Taken 3
San Andreas
Dark Summer
Demonic
Exeter
Si mai multe, dar eu nu le tin minte dupa ani.

| OoBunnyoO a răspuns:

Pe 2015 inca nu am filme preferate, dar cele pe care le-am asteptat tot anul sa apara, inca nu au aparut. Cele pe care vreau sa le vad sunt: Carol, Macbeth, Suffragette, The Danish Girl, Crimson Peak, The Dressmake, Life, Victor Frankenstien, Pan, Serena.

Răspuns utilizator avertizat
| CinevaNou a răspuns:

N-am vazut decat the martian deocamdata.

| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

Cum a foooost? Vreau sa-l vad, dar n-am citit cartea si am auzit ca-i super.

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi s-a parut destul de bunicel. N-am reusit sa vad inca gravity si interstellar, asa ca nu prea pot sa-l compar cu altceva. Doar sa zic ca e un robinson crusoe pe alta planeta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mission: Impossible - Rogue Nation
Jurassic World
Ex Machina
The Avengers: Age of Ultron

| Daniellllll1 a răspuns:

Taken 3
Fast and furious 7
Run all night
San ANdreas

| aCek1ng a răspuns:

Insidious:Chapter 3
Sinister 2
Alone
Demoic
Jurassic World
Mad Max:Fury Road
The Last Witch Hunter
Minions
Fast & Furious 7
San Andreas
Knock, knock
Ted 2

| Uddy98 a răspuns:

Southpaw happy