| Feri2002 a întrebat:

Cat timp se ruleaza un film la Cinema One, la Coresi Shopping Resort, Beasov? Avengers: Endgame s-a lansat pe 26 aprilie. As vrea sa-l vad, dar nu pot sa merg in Brasov decat peste cateva saptamani.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

99.99% ca o sa fie si peste cateva saptamani, este in mod CATEGORIC filmul anului, conform
https://www.boxofficemojo.com/alltime/world/
dupa vreo 10 zile de la lansare deja a ajuns pe locul 2 incasari din toate timpurile, iar eu personal l-am vazut de 2 ori :D

ideea e ca "un film" e la cinema in functie de cate incasari face, un film cu incasari mici s-ar putea sa il scoata dupa 2-3 saptamani, unul cu incasari asa de mari s-ar putea sa il tina si 3 luni

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In jur de 2:30h 2:45h stiu ca intrarea costa 12 lei.

| aXy99 a răspuns (pentru mgtow):

Se referea cate zile/saptamani ruleaza filmul in cinema, nu cat tine.

| Raven a răspuns:

Ar trebui să-i întrebi direct pe ei. 031. 9663 apare ca nr de contact pe site. E posibil să țină filmul atâta timp cât există cerere de bilete, ori să aibă o perioadă fixă-3 săptămâni, de exemplu.