| anedreaeaaa a întrebat:

Cate episoade are Cavalerul Noptii?
Si ce se va intampla in continuare?

Răspuns Câştigător
| Ingerulrebei a răspuns:

Tu de unde vrei sa stiim? Ne uitam ca si tine la el nestiind nimic. Cate episoade are depinde cat succes are poate ca si un film dar nu-i la fel 567 episoade are acum. La sfarsitul lui cat o sa aiba? 999 =]] (Asta nu-i cavalerul noptii cu 567 episoade) Poate Cavalerul Noptii o sa aiba mai multe big grin Din ce, cred eu in contiuare ca Alonso l-a omorat pe Comisar sau a tras pe langa si acuma politia il urmareste si pe tatal sau si vrea sa ii bage in inchisoare si sa-l ucida pe Alonso crying (sper ca stii ca e fiul lui Gonzalo del Montalvo adica Cavalerul Noptii) REPET : Vrea. Nu stiu daca o va face dar sper sa scape big grin

| anedreaeaaa explică (pentru Ingerulrebei):

Aia 2 is fii regelui...chiar are 567 episoade?laughing)

| Ingerulrebei a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Nu Cavalerul Noptii, alt film are 567 episoade. Apropo : S-a sfarsit sezonul 1. Ignora asta care am zis in primul comentariu. E pe mai multe sezoane parca se sfarseste la sezonul 5 episodul 69 nu mai stiu sigur asa ceva. Satur o sa moara crying Il impusca crying

| Ingerulrebei a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Fii regelui adica Gonzalo si comisarul.

| Ingerulrebei a răspuns (pentru anedreaeaaa):

A da era sa uit. Lucrecia o sa aiba un copil cu Gonzalo parca si Gonzalo o sa isi faca o noua iubita dar nu in sezonul 2.

| anedreaeaaa explică (pentru Ingerulrebei):

Zi si mie de unde stiilaughing

| Ingerulrebei a răspuns (pentru anedreaeaaa):

De pe net. Am vazut pe un site spaniol dar am uitat link-ul. O sa fie cat pe ce sa-l ucida Gonzalo din greseala dar nu se intampla (in sezonul 5 sau 4). O sa-l impuste parca soldati aia nu mai stiu sigur. In fine big grin Ai mess? Ca daca-l gasesc sa ti-l dau prin mess. Daca nu vrei prin mess iti dau aici

| Ingerulrebei a răspuns (pentru anedreaeaaa):

A da. Alonso si Nunio sau Nuno cum il cheama o sa creasca mari. O sa ii ia locul o grasa lui Lucrecia =]] O sa fie niste episoade cu un pic sange mai real asa dar nu te sperie cine stie ce.

| Ingerulrebei a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Gonzalo o sa faca stii tu ce cu noua iubita chiar dezbracati. Nu te teme nu se vede nimic dar se vede ca-s goli. =]]

| anedreaeaaa explică (pentru Ingerulrebei):

laughing))))
ok
mersi:*:*:*:*

| anedreaeaaa explică (pentru Ingerulrebei):

Http://www.rtve.es/......15/902980/

toate episoadele 30-69

loool 69:))))

| Ingerulrebei a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Stiu, de pe site-ul asta ti-am dat informatiile big grin

| Giselle a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Stiti cumva, pe ce site il gasesc in limba romana? Am pierdut ultimele 2 episoade. Va multumesc

| anedreaeaaa explică (pentru Giselle):

Spune-mi ce vrei sa stii ca eu stiu tot ce se intampla in film

| Ingerulrebei a răspuns (pentru Giselle):

Nu stiu si nu prea cred dar am gasit rezumat la episoade. Cavalerul noptii - pulbere de stele.

| anedreaeaaa explică (pentru Ingerulrebei):

Stiu am citit dar nu sunt toate

| xAnonimlulx a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Bine frate..tot daca are 5 sezoane zi-mi si mie cand incepe al 2 -lea sezon chiar vreau sa stiu...

18 răspunsuri:
| Aurora_Oprea_1955 a răspuns:

Cate episoade are Cavalerul Noptii?

| R._Mahrez_Florin_2000 a răspuns:

116 happy daca vrei te ajut sa il vezi dar nu e in romana happy