| YusukeUrameshi a întrebat:

Cate serii din naruto o sa fie si cum se numesc funda:X

4 răspunsuri:
| DeMeTrIoN a răspuns:

Naruto, vechea serie, Naruto Shippuden, Naruto Akkipuden si mai e o caricatura mai mult Naruto Shippuden S.D in care personajul orincipal va fi Rock Lee.

| ピンク a răspuns:

Exista vechiul "Naruto", seria Naruto care acum este inca OnGoing, "Naruto Shippuden" (cuvantul "shippuden" inseamna "taifun"). Se spune ca va mai fi o serie, "Naruto Akippuden", in care Naruto si Sakura vor face parte din ANBU, iar Naruto va deveni pana la urma Hokage. In fine, nu este nimic oficial, sunt doar niste zvonuri.

| ピンク a răspuns:

A, da! Am uitat: mai exista o serie, dar este mai mult o caricatura, un pamflet. Numele ei este Naruto S.D.

| deM0 a răspuns:

Salut,stiu ca sunt doar 2..Naruto/Shipudden dar sunt foarte lungi si probabil "naruto akippuden" dar nu's sigur daca chiar e real..ar putea fi facatura ca la DragonBall Af laughing