| happinesshasnoend a întrebat:

Hi TPU! Cate ep sunt din naruto?big grin funda:X

Răspuns Câştigător
| Bluu08 a răspuns:

Naruto-220
Naruto Shippuden-217 momentan... apare in fiecare joi cate un episod

6 răspunsuri:
| Bluu08 a răspuns:

Naruto Shippuden-217 episoade... apare in fiecare joi cate un episod

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Are 220 de episoade
shippuden are pana acum 217 dar nu stie nimeni cat are shippuden in total

| Coco_5217 a răspuns:

220 in prima parte, iar a2a 217 momentan. nu cred ca stie cineva cate vor mai fi, eu citisem pe un site ca vor fi minim 500. deci, e de bine big grin

| Cucubauuuu a răspuns:

Multeee...220 de episoade

| Al3x_8582 a răspuns:

Sunt 220 de episoade big grin... funda?laughing

| stefy_4488 a răspuns:

Deocamdata sunt 162 de ep din naruto dar am auzit ac inca se lucreaza la ele:*