| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Cate sezoane va avea pretty little liars deja suntem la al treilea sezon o sa fie si al 4 lea?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_Little_Liars_(TV_series)
Pana in prezent avem 3 sezoane cu 54 de episoade in total.Din ce stiu eu nu va mai fi si un al 4-lea sezon din pacate, dar niciodata nu se stie.Ideea e ca sezonul 3 de-abia a inceput, al 4-lea daca va fi ar urma sa apara la anul.Vizionare placuta! :*

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu acorzi vreo fundita? big grin

| Roxanabuiltforsin explică (pentru Floreenofficial):

Ba da multumesc frumos pentru raspuns :*

| Floreenofficial a răspuns (pentru Roxanabuiltforsin):

Npc.Multumesc si eu :*:*

| TuTuOfficial a răspuns:

Sunt 3 le vezi pe vplay

| oana2002 a răspuns:

Dupa rating cred ca vreo 5. Dar va deveni plictisitor daca tot o mai lungesc asa. funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru oana2002):

Cersetoare de funde!

| Cojan_Alexia_1996 a răspuns:

Are deja 6, s-ar putea sa fie si 7 si 8, nu e sigur

| AndraSiAtat a răspuns:

Are doar 3 sezoanehappy