| TraSneL a întrebat:

Cateva seriale bune gen Teen wolf,The secret circle,The vampire diaries,prison break, superntural.....Mersi big grin

5 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Pretty Little Liars! Trebuie sa-l vezi, provoaca dependenta laughing nu te plictisesti o secunda ai suspans cat incape love struck 5 prietene... una este ucisa... si de aici incep mesajele de amenintare la adresa celorlalte care sunt dispuse sa faca orice numai sa nu li se afle micile secrete laughing e genial love struck

| IchigoWolf a răspuns:

Sherlock, Pretty Little Liars, Once Upon A Time, Misfits, Skins, Doctor Who, Firefly, Glee si Friends (ultimele doua is comedie, insa sunt foarte bune. In special Friends happy )

| Àηđяεëa a răspuns:

Incearca EL BARCO este pe axn online si este si la tv, gasesti programul pe site.
Este superb, foarte captivant

| RazvanVlad a răspuns:

House M.D
Dexter
Sopranos
Lost
Breaking Bad
Scrubs
Suits
Boardwalk Empire
How i met your mother
The big bang theory
Top Gear (e emisiune dar foarte tare)
Fringe
Knight Rider
The mentalist

| Craftt a răspuns:

Fringe.