| Chmars a întrebat:

Caut de ceva timp numele unui film. descrirea este in felul urmator... diavolul ( sau un trimis al lui) viziteaza in timpul unei furtuni un oras insular care este pus la incercare, localnicii fiind amenintati de diavol ca ii va omora daca nu ii dau lui unul dintre copii rolul principal il are Seriful, tatal copilului care v-a urma sa fie dat si care este singurul impotriva unui astfel de pact de la inceput

4 răspunsuri:
| geoluk a răspuns:

A l detin si eu acest film dar nu-i original ie intr-un folder d parti avi si 2 subtitrari

| Chmars explică:

Filmul ar trebui sa fie undeva intre anii 1990-2002 nu-mi amintesc actorii, am cautat pe orice motor de cautare online si nu mi-a dat nimic folositor