| MariusTe54321 a întrebat:

Caut niste filme, gen dinosaur(2000) sau pe urmile dinozaurilor (2013). Cine le-a vazut stie cum e povestea si care-i faza cu admiratia pentru fata care apare. Imi plac filmele e genul. Nu vreau raspunsuri cu Jurasic World etc. Strict genul acela de actiune si „dragoste" ca nu stiu cum sa-i spun. ( Personajul principal vede o fata, fata nu il prea place la inceput, la final se casatoresc wow, wow...)

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009)
Dino Time (2012)
The Good Dinosaur (2015)
Minions (2015) - Inceputul este despre evolutia dinozaurilor (funny)
March of the Dinosaurs (TV Movie 2011)
The Dino King (2012)
Ultimile doua filme sunt aproape leit cu dinosaur 2000. Funda?

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Mersi pentru funda.

1 răspuns: