| BrielNar a întrebat:

Caut un film, dar nu ii mai stiu numele. Am sa va dau cateva detalii poate stiti ceva legat de ce zic.
Stiu ca, actorul principal era un barbat de varsta medie, negru, care nu prea avea bani sa isi ajute familia cu multi frati. Si a gasit o slujba, unde trebuia sa aiba grija de un batran paralizat, sau ceva de genul, in scaun cu rotile. Il imbraca mereu, ii dadea de mancare, iar acest batran era bogat daca nu ma insel. Mai multe chiar nu stiu ce sa zic, nu-mi aduc aminte prea multe. Sper ca au fost cat de cat de ajutor informatiile.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Jokerashul a răspuns:

The Intouchables?

| BrielNar explică (pentru Jokerashul):

Da, multumesc frumos!