Ce actor ti-ar placea sa-ti cedeze locul in metrou?

105 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stela Popescu pe cand avea 30 de ani.

| Mayar a răspuns:

Miguel Augusto Rodriguez

| վፀiፀፀ a răspuns:

Dylan O`Brien sau Zac Efron sunt actuala mea obsesie in materie de actori masculini si nu i-as refuza daca mi-ar ceda locul

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Rusell Crowe/Liam Neeson/Daniel Greig/ Kurt Russell...
Unul din cei patru magnifici.love strucklove struck
O zi bunahappy

| SkyPilot a răspuns (pentru caramela):

Alege unul! Ceilalti trei pot sa iti plimbe catelusul happy

| caramela a răspuns (pentru SkyPilot):

Lasa-ma sa visez si sa cred ca o minune ii va aduce pe toti in acelasi metrolove strucklove struck
O zi bunahappy

| jewnina a răspuns (pentru caramela):

Bine, eu m-as multumi si doar cu stallone, van damme si dolph lungren :X:X:X

| caramela a răspuns (pentru jewnina):

Visam frumos..nu?laughing
O zi bunahappy

| SkyPilot a răspuns (pentru caramela):

Da, poate un remake pentru "Patul conjugal" :D
Eu nu ma prea omor dupa actrite. M-am gandit mult ce personaj de film as vrea alaturi (pe baza personalitatii si a aspectului) daca as fi singur si toate celelalte conditii ar fi indeplinite (varsta adecvata etc.). Nu am reusit sa ma gandesc decat la doua: Audrey Hepburn in "Roman Holiday" si Mira Sorvino in "The Last Templar".
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Last_Templar_(miniseries)
Al doilea a fost facut pentru piata canadiana asa ca se poate sa nu aveti ocazia sa il vedeti in Romania.
Cu asta ma dau de gol ca imi plac femeile inteligente si cu personalitate puternica :)
O noapte buna si tie :)

| Kaℓi a răspuns:

Radu Beligan. Dar l-as refuza!

| FemeiaPisică a răspuns:

În primul rând, nu aș accepta ca cineva să își cedeze locul său în metrou pentru mine.
În al doilea rând, nu merg cu metroul, nici măcar nu avem așa ceva în orașul nostru.

| Aditzu a răspuns:

Liam Neeson

| JackFrost96 a răspuns:

Daniel Sharmanwinking

| Alyna36 a răspuns:

Ed Westwick, Ian Somerhalder

| BiuL a răspuns:

Jude Law

| OnuOnulică a răspuns:

Michael Malarkey love struck

| faramatania a răspuns:

Michael B.Jordan // și recomand filmul Fruitvale Station (A megálló 2013)

| OldSoul a răspuns:

Florin Piersic.

| Doub a răspuns:

Channing Tatum sau Theo James.

| Wøodenpints a răspuns:

Paul Walker.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Michael Stahl David.

| drogh a răspuns:

Daca mi-ar ceda locul Jean Claude Vandamme as fi cel mai implinit om in acel moment. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edward Norton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brad Pitt straight face

Si sa-mi zica: "ia si stai langa nevasta-mea!"

Mie imi place Mary Elizabeth Pike.Dar daca o luam logic, intai trebuie sa ma sui in carje in metrou ca s-o fac sa se ridice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Morgan Freeman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jorge blanco.
Nu cred ca il stie careva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ryan Guzman sau. Jaison Statham

| LifeIsColour a răspuns:

Channing Tatum/Jamie Dornan( pentru care am facut o obsesie de la fifty shades)/Ian Somerhalder

| Kyılε a răspuns:

Si daca nu merg cu metroul se mai pune intrebarea?

| lBroken69 a răspuns:

Chuck Norris happy

| OnlineZ a răspuns:

MI-as dori sa faca asta orice om. Daca s-ar putea sa fim toti respectuosi mai bine.

| TOOL a răspuns:

Sincer? : Mark Wahlberg / Jason Statham, 2 dintre cei mai buni actori de filme de la Hollywood

| TempestUV a răspuns:

Nu conteaza.Atat timp cat pot sta jos.Glumesc.Depinde daca actorul este batran sau tanar. Daca e batran refuz daca nu accept