Ce actor ti-ar placea sa-ti cedeze locul in metrou?

105 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns (pentru jewnina):

Am gusturi un pic diferite. Nu apreciez carul de muschi, nici femeile retusate, sanii mari sau fundul mare.

caramela
| caramela a răspuns (pentru SkyPilot):

Lasa-ma sa visez si sa cred ca o minune ii va aduce pe toti in acelasi metrolove strucklove struck
O zi bunahappy

| Tauriel a răspuns:

Johnyy Depp, categoric.

| jewnina a răspuns (pentru SkyPilot):

In viata reala nici mie nu imi atrag atentia musculosii, din contra, ii vad involuntar lipsiti de inteligenta, dar cand ma uit la un film e altceva ^^

| jewnina a răspuns (pentru SkyPilot):

Da crying

| jewnina a răspuns (pentru caramela):

Bine, eu m-as multumi si doar cu stallone, van damme si dolph lungren :X:X:X

caramela
| caramela a răspuns (pentru jewnina):

Visam frumos..nu?laughing
O zi bunahappy

| Doryan33Antonyo22 a răspuns:

Jackie Chan sau Scott Adkins!

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Jensen Ackles

| aladeieri a răspuns:

Fara "dar si poate" NR1 Denzel Washingtonwinking

| Anonim340 a răspuns:

Ian Somerhalder/ Daniel Radcliffe ❤️

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jorge blanco.
Nu cred ca il stie careva

| Adi_Andrei_1998 a răspuns:

Mi-ar placea sa fie Conect-r!

Răspuns utilizator avertizat
| SkyPilot a răspuns (pentru caramela):

Da, poate un remake pentru "Patul conjugal" :D
Eu nu ma prea omor dupa actrite. M-am gandit mult ce personaj de film as vrea alaturi (pe baza personalitatii si a aspectului) daca as fi singur si toate celelalte conditii ar fi indeplinite (varsta adecvata etc.). Nu am reusit sa ma gandesc decat la doua: Audrey Hepburn in "Roman Holiday" si Mira Sorvino in "The Last Templar".
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Last_Templar_(miniseries)
Al doilea a fost facut pentru piata canadiana asa ca se poate sa nu aveti ocazia sa il vedeti in Romania.
Cu asta ma dau de gol ca imi plac femeile inteligente si cu personalitate puternica :)
O noapte buna si tie :)

| SkyPilot a răspuns (pentru jewnina):

Interesant! Mi-ar placea sa aflu cum gandesti happy

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Eu i-as da locul lui Brad Pitt sau lui Mario Casas sau lui Ian Somerhalder dam acolo pe loc as alege care imi va zimbi locul ii asigurat big grin

| EyulDew a răspuns:

Hmm actor... nu stiu, Meryem Uzerli big grin cred

| TOOL a răspuns:

Sincer? : Mark Wahlberg / Jason Statham, 2 dintre cei mai buni actori de filme de la Hollywood

| LelcuDenys a răspuns:

John Cena

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Joseph Morgan

| FemeiaPisică a răspuns:

În primul rând, nu aș accepta ca cineva să își cedeze locul său în metrou pentru mine.
În al doilea rând, nu merg cu metroul, nici măcar nu avem așa ceva în orașul nostru.

| Nykoletik a răspuns:

Эшли Бенсон, Люси Хейл, Тройэн Эвери Беллисарио, Шэй Митчелл

| BiuL a răspuns:

Jude Law

| Cristina1275778 a răspuns:

Ian Somerhalder

| Katty2013 a răspuns:

Jensen Ackles♥

| MiUx a răspuns:

Gerard Butler love struck E super adorabil love struck Sau ar fi ok si alti actori ca Robert Pattinson dar tot Gerard Butler ar fi asa cuteee

| kevincube a răspuns:

Brad

| Ingridduta a răspuns:

Pai...nu am actor preferat...am doar cantaret

| ProudArriane a răspuns:

Al Pacino... sau chiar Keanu Reeves happy