| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce actori ar fi potentiali candidati pentru Oscar de onorare pentru intreaga cariera. Dupa opinia mea, ar merita Harrison Ford, in ciuda faptului ca are o singura nominalizare la Oscar. Merita sau nu Harrison Ford un oscar de onorare pentru intreaga cariera?

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Stallone si Jackie Chan.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Jackie Chan are Oscarul de onorare.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu stiam. Daca l-am mentionat, probabil inseamna ca ma pricep la filme/actorie sau ceva. happy

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Stallone ar merita Oscarul de onorare pentru intreaga cariera.

| KovacsB a răspuns:

Cred ca nu intereseaza pe nimeni parerea ta.

| Dragobeta a răspuns:

Iti place tie. Dar trebuie sa fie bun actor in orice tip de rol pentru o astfel de nominalizare.

| AdrianaBacescu explică (pentru Dragobeta):

A fost nominalizat odata.

| Dragobeta a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Altii de mai multe ori, chiar au luat Oscarul, si tot nu au fost macar nominalizati pentru intreaga activitate.

Răspuns utilizator avertizat