| Tis a întrebat:

Ce anime-uri îmi puteți recomanda gen Naruto sau fairy tail?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pooi thinking Gen Naruto si Fairy tail ar fi:

One piece, Bleach, InuYasha, Yu Yu Hakusho, Dragon ball

Cam atatea, dar mai stiu unele super faine big grin:

07-Ghost (Actiune, drama, supranatural, mister)

Clannad & Clannad After Story (Actiune, drama, romantism, amuzant)

Shuffle! (Actiune, drama, romantism, amuzant: Este vorba de exact acelasi lucru ca si in Clannad big grin)

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni! (FOARTE amuzant, pervers, romantism)

Death Note (Drama, mister, horror, suspans, si mai mult mister, si mult mai mult mister)

Highschool DxD & Highschool DxD New (Amuzant, FOARTE pervers, supranatural, actiune)

Kampfer (FOARTE FOARTE FOARTE pervers, supranatural, amuzant, mister, actiune)

Kara No Kyoukai (Drama, mister, horror, romantism, actiune, supranatural)

Kore Wa Zombi Desu Ca? (Actiune, amuzant, pervers, si mai amuzant)

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2 (Amuzant, pervers, romantism)

Sword Art Online (Drama, romantism, amuzant)

They Are My Noble Masters (Amuzant, FOARTE pervers, drama)

YuruYuri & YuruYuri 2 (Amuzant, pervers)

Zetman (Drama, mister, supranatural, actiune, romantism)

Ao No Exorcist (Mister, supranatural, drama, actiune)

BTOOOM! (Supranatural, mister, pervers, actiune)

C3 - CubexCursedxCurious (Amuzant, supranatural)

Kiss X Sis (SUPER Pervers, amuzant)

Attack On Titan (Drama, horror, fantezie, supranatural)

Supernatural The Animation (Drama, miter, putin horror, supranatural)

Danganronpa (Amuzant, FOARTE FOARTE MULT mister, putin horror)

big grin Vizionare placuta! tongue

| Tis explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tis):

Npc big grin