| LoStEyEs a întrebat:

Ce anime va place mai mult : naruto sau bleach? Eu m-am uitat la cateva episoade din bleach, dar nu prea m-a fermecat sad imi puteti spune ce este asa interesant, ca sa ma mai uit odata? Fundula + Vot!winking

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Imi place mai mult "Naruto". M-am uitat si la "Bleach", dar nu mi-a placut asa mult. Ceva interesant este ca Orihime este indragostita de Ichigo si mie mi se pare ca se petrece ceva si intre Rukia si Ichigo. Nu m-a impresionat atat de mult, dar in timpul liber poti sa te uiti.

| Mortich a răspuns:

La Bleach e interesant zic eu pentru ca sunt chestiile alea supraomenesti gen ca Orihime poate reface de tot o mana si chestii din astea.
Recomandatiile mele ^-^ : Nana, Death note.
xo, Mortich.

| adriana_5013 a răspuns:

Eu zic ca nu e nimic interesant mai degraba te-ai uita la naruto

| AlinaCookies a răspuns:

Sincer mie imi place mult BleACH. LA INCEPUT ESTE ADEVART ca nu e cine stiece dar dupa episodul 30 incepe actiunea. Am vazut si naruto, interesant, dar parca nu mai are atat de multa actiune. Iti recomand sa te uiti pentru ca o sa te prindawinking