| Anna918 a întrebat:

Ce ati alege intre:
•Stapanul Inelelor (Hobbit)
•Star Wars
•Harry Potter

7 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Stapanul inelelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Harry Potter, mi-a plăcut cel mai mult. Am revăzut de câteva ori seria, am citit și cărțile. Oricum, la fel de frumos a fost și Stăpânul Inelelor. De Star Wars nu știu, urmează să mă uit.

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Toate trei sunt super, dar tind sa merg mai mult pe stapanul inelelor. Acum depinde si de gustul tau! Vizionare placuta!

| Coquinexta a răspuns:

Clar harry potter.

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Stapanul inelelor.

| fulgerul090608 a răspuns:

Frate daca raspunsul este pentru tine recomand toate sunt niste seriale unice si super tari. dar eu personal am fost cel mai mare fan harry potter! big grin

| MariaCartoafa14 a răspuns:

Harry Potter