| Eugeniusu a întrebat:

Ce serie de filme imi recomandati, infara de Hobbit, Transformers, Star Wars, Harry Potter, The Pirates of the Caribbean, Saw?! Sa fie ceva asemanator, dau funda si vot!

4 răspunsuri:
| Aslam a răspuns:

Seria Resident Evil, Batman, Alien Vs Predator, Predator, Lord Of The Rings, X-Men, Hunger Games, Underworld.

| BeSmart17 a răspuns:

Terminator e cel mai fain o sa iti placa..si misiune imposibila la fel!

| Silvanos a răspuns:

Star wars, fast and furios, cavalerul negru, identitatea lui Bourne,Alien,toy story, indiana Jones, terminator, back to the future, spider man

| Wozzi a răspuns:

The Walking Dead.E un serial horror-drama, nota 10.