| theGirlY a întrebat:

Ce episod va place din The Vampires Diaries? De ce?

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Toatee ^^. De fiecare dată când apare un episod nou zic că ăla mi-a plăcut cel mai mult laughing.

5 răspunsuri:
| xKarinn a răspuns:

Toate sunt speciale in felul lor happy Cel mai mult m-a impresionat episodul 1 din sezonul 3 cand Stefan o suna pe Elena de ziua ei. M-a facut sa plang! A fost atat de romantic big grin

| theGirlY explică (pentru xKarinn):

Si mie imi place acel episod. Bine, mie imi plac toate. Acum asteptam sa apara si 16 din sezonul 3.

| katahd01 a răspuns:

Sa fiu sincer cred ca acela in care Daemon i salveaza viata lui stefan cand e rapit de ceilalti vampiri si Stefan devine obsedat de sange din cauza Elenei care i da sa bea pentur a se vindeca de rani, Imi place mult episodul acela pentru ca m-am regasit putin in caracterul lui Daemon. Nici eu nu il inghit pe fratele meu da il ajut la necazuri.

| theGirlY explică (pentru katahd01):

Aha...multumesc pentru raspuns.