| GeoXoXo a întrebat:

Ce film de groaa imi recomandati(app unul in care sa ma sperii foarte, foarte tare)?big grin(online)

Răspuns Câştigător
| maryan940502 a răspuns:

The Twilight :1, 2,3
si
The Twilight Saga: Breaking Dawn (2011) : http://dstoica.blogspot.com/......nline.html

8 răspunsuri:
| maria4567 a răspuns:

Scaryy movie, spitalul groazei
acesta este un film despre niste oameni care ajung la un spital sa se adaposteasca si sunt macelariti sar te anunt sa nu cazi de pe scaun
wrong turn
asta e foarte de groaza sper ca te-am putut ajuta vizionare placuta. funda te rog

| maria4567 a răspuns:

Wrong turn si spitalul groazei zizionare placuta! funda?

| Classy a răspuns:

"Alone in the drak"winking acum nu stiu daca te vei speria FOARTE tare, insa cu siguranta e de grooooazaaa devil laughing

| Classy a răspuns (pentru Classy):

Dark * scuzebatting eyelashes

| maryan940502 a răspuns:

Casa de ceara

| ade06 a răspuns:

Mirror 2 :-s

| ade06 a răspuns:

Mirror 2.

| MihaiSava a răspuns:

Poti sa te uiti la jurnalele vampirilor m-am uitat odata cu soramea si o muscat de gat foarte tareeeeeeeeeeeee nu-i nimic daca nu-mi dai funda
mie nu-mi pasa