| anonim_4396 a întrebat:

Ce film îmi recomandați pentru această seară? happy

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Pai,depinde de ce ai chef. Daca ai pofta de niste adrenalina si ai o stare ceva mai sadica, iti recomand "The Collector". Daca vrei sa razi, incearca "Dogma" sau "The search for John Gissing".la actiune "Total Recall" (2012 bineinteles) sau "The cold light of day". pentru romance "Seeking a Friend for the End of the World", iar pentru drama iti recomand "Snow Cake" (este imbinat si cu comedie, dar este foarte frumos in opinia mea ). stiu ca raspunsul a venit cam tarziu, dar sper ca te-am ajutat.Vizionare placuta happy

20 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Când ți-am văzut nickname-ul, primul film la care m-am gândit a fost „Bedazzled" - Pact cu diavoliţa (2000).
http://www.imdb.com/title/tt0230030/
Dacă nu l-ai văzut încă, vizionare plăcută!

| h3r a răspuns (pentru Diabolique):

L-am mai văzut, mulțumesc mult draga mea happy

| Pricked a răspuns:

Inglourious Basterds.

| Seby90 a răspuns:

3 Idiots. De cat timp ma rog de tine sa il vezi? Cred ca ma voi supara curand!

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Și eu de cât timp mă rog să-mi cauți cu subtitrare?!

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Dar dar. iti dau contul meu, si le iei pe ambele de acolo >big grin

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Atunci nu ai zis așa sad
Dar nu, nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti recomand:
-The Countess (2009)
-Snow White: The Fairest of Them All
-Zori de Zi partea I si partea a II-a
-Snow White and the Huntsman
-Grozabul si Puternicul Oz

| Weider a răspuns:

Revolutionary Road.

| Clouds a răspuns:

Jonh carter..priest..legion..parker..vampire suck

| dannygamer a răspuns:

Daca vrei sa rizi cu lacrimi, dar atunci iti recomand filmul, e foarte tare.

| dannygamer a răspuns:

21 jump street :d

| h3r a răspuns (pentru dannygamer):

Mulțumesc, o să țin cont.

| dannygamer a răspuns (pentru h3r):

E foarte interesant, eu m-am uitat cu un coleg de clasa,., a doua zi la scoala la toti colegii le povesteam despre acest film.:d

| h3r a răspuns (pentru dannygamer):

Mersi, o să mă uit când am timp!
Chiar vreau o comedie la care să râd cu lacrimi!

Ai și un vot din partea mea.

| dannygamer a răspuns (pentru h3r):

Mersi.

| CosmynelYo99 a răspuns:

Ti-as recomanda Preist sau Pathfinder sau Transformers 1, 2, 3 si Lord of The Rings (Stapanul Inelelor). Sper sa iti placa!

| GrooveGSE a răspuns:

Green Street Hooligans happy
Regele de pe insula diavolului ( nu-i horror )
Asasinarea lui Bin Laden
Cauta ceva trailer... sper sa iti placa ^^

| DaRcKNEbYulA a răspuns:

Watchmen.