| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme cu adolescenti v-au placut?

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Bună. Filmele cu adolescenți care mi-au plăcut și le-aș revedea aproape oricând sunt: „Liceul Muzical"/''High School Musical'' (1, 2 și 3) și ''Camp Rock'' (1 și 2). happy

15 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

The Breakfast Club, un classic.

| Un1kuL a răspuns:

Scarye movie toata seria, american pie toata seria, 18 years old virgin(e belea filmu doar ca, contine si ceva pornografie.dar mori de ras.)

| 000MadMAX000 a răspuns:

Project X si cu LOL

| YONTU a răspuns:

Salut! happy
Toata colectia "Diary of a wimpy kid" (Jurnalul unui pusti). Momentan am numai primele 5 volume si le astept si pe celelalte 3. (aste-as cartile)
Filmele care sunt facute dupa aceste carti:
1. Diary of a wimpy kid
2. Diary of a wimpy kid: Rodrick Rules
3. Diary of a wimpy kid: The Last Straw
4. Diary of a wimpy kid: Dog Days
5. Diary of a wimpy kid: The Ugly Truth
6. Diary of a wimpy kid: Cabin Fever

| anonim_4396 explică (pentru YONTU):

Cartile sunt la fel de interesante ca si filmul? Am vazut doar primele doua filme.

| YONTU a răspuns (pentru anonim_4396):

DA celelate 4 apar si in 2012 dar si in 2013. Si sunt foarte interesante! + ca au si benzi desnatewinking

| geotechnical a răspuns:

Toata seria din Liceenii

| Ellaelena09 a răspuns:

Rebelde versiunea mexicana happy

| anca10 a răspuns:

10 things i hate about you e unul din ele...nu e foarte nou dar mi-a placut foarte mult. happy

| robotel03 a răspuns:

Buna, ce faci? (asa se numeste filmul, e romanesc)

| geotechnical a răspuns (pentru robotel03):

Da este romanesc big grin, si asa se numeste filmul

| BlackSatan a răspuns:

Project X (Clar ca iti va placea! inceputul e cam plictisitor dar sfarsitul e incendiar la propriu laughing )
Toata seria American Pie
Jumper (Tot film dar e SF nu comedie dar e bestial)

| Kathy12 a răspuns:

LoL...,Ramona and Beezuz(comediebig grin)

| Helennne a răspuns:

Iti recomand projectX e din 2012 si e bestial!

| ramonuta a răspuns:

Project X este bestial iti va placea.