| Dariana98 a întrebat:

Ce filme cu adolescenti v-au placut foarte mult?

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Hmmm.Par ar fi mai multe dar unele din ele sunt mai mult povesti de dragoste cu adolescenti.Mi-a placut Scandalul majoretelor,Majoretele-totul sau nimic,A walk to remember(o poveste de neuitat), Camp Rock, HSM(asta nu pot spune ca mi-a placut in mod deosebit dar a fost dragut), si nu mai stiu acum.Au fost multe filme foarte tari cu adolescenti pe care le-am vazut dar acum doar astea imi vin in minte.

3 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Easy A, Mean girls, Again 17

| TeenWolf a răspuns:

Teen Wolf

| Silviu_1540 a răspuns:

Buna! La ora actoala cel mai bun film pentru adolescentii este American Pie2 (Placinta Americana - Cursa pe dezbracate), si ar mai fi 40 de zile si 40 de nopti>>>>(este vorba despre un baiat care renunta sa se masturbeze timp de 40 de zile, iar colegi din facultate incearca sa il convinga sa o faca chiar si cu o fata)...Nu iti stic surpriza...cauta pe YOUTUBEVIDEO.RO>>>>orice film si vizioneazal. Distractie placuta!winking