| Gabi1123 a întrebat:

Ce filme gen Cronicile Casterilor mai stiti? Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Last Keepers (2013),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),Rubinrot (2013),Chronicle (2012),The Covenant (2006),The Craft (1996)

| Gabi1123 explică (pentru faramatania):

Uuuuu par interesante, mersi :*

| faramatania a răspuns (pentru Gabi1123):

Cu plăcere, mersi si eu.

4 răspunsuri:
| PinkPanther001 a răspuns:

The secret of Moonacre
The Spiderwick Chronicles 2008
Jack the Giant Slayer

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Mie mi-a placut un film numit FALLEN despre niste ingeri cazuti care au fost izgoniti din rai pe pamant de catre Dumnezeu deoarece nu si-au ales partea cand a avut loc revolta lui Lucifer, iar unul din ei, Daniel a fost blestemat sa ramana mereu indragostit de o muritoare pe nume Lucy care aparea in viata lui o data la 17 ani, se indragosteau iar in final fata murea mereu. El si cu ceilalti ingeri cazuti nu simteau trecerea anilor si nu isi pierdeu amintirile. Este un film dragut, insa ceea ce nu imi place este finalul, care practic nu e finalul povestii... este un film facut in 2016, deci partea a doua va aparea peste un an sau doi... in caz ca te intereseaza, cauta FALLEN 2016.