| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme horror cu adolescenti noi aparute mai stiti?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu prea sunt, in scimb sunt porcari de filme de groaza

| Sn4k3 a răspuns:

Leatherface
Get Out
The Bye Bye Man
It

| VibeTrix a răspuns:

Scoala

| BIoody a răspuns:

Era unu cu niste tentacule. laughing
sincer nu stiu insidious?laughing

| anonim_4396 explică (pentru BIoody):

L-am vazut, e mult mai naspa ca celelalte parti.

| BIoody a răspuns (pentru anonim_4396):

L-ai vazut pe net, versiunea cam?laughing
si da stiu e mai naspa dar csf,
am vazut un trailer la un video cu un copil care vedea o alta realitate si erau niste tentacule ceva cred ca Stranger Things se numea

| Adry05 a răspuns (pentru BIoody):

Stranger things nu e horror deloc

| BIoody a răspuns (pentru Adry05):

"Stranger Things is an American science fiction-horror web television series."
https://en.wikipedia.org/wiki/Stranger_Things
nu inteleg ce comentezi aiurea laughing

| Adry05 a răspuns (pentru BIoody):

Asa, si? Te-ai uitat macar la serialu asta inainte sa comentezi tu? Eu sunt cu el la zi. Tre sa ai 10 ani sa te sperii la el, hai las-o.

| BIoody a răspuns (pentru Adry05):

Pai si cum esti cu el la zii, si zici ca nu e horror cand filmul e horror si mai si aberezi, macar nu mai comenta aiurea naibi.

| Adry05 a răspuns (pentru BIoody):

laughing))))) Bine, ce asteptari sa si am cand ai poza aia la avatar, normal ca te sperie. M-am clarificat cu cine vorbesc, ies din discutie ca incep sa-mi scada neuronii, te rog mai invata sa scrii inainte sa mai vi sa-mi zici aberatile astea. Te sperie un serial ca stranger things? Inseamna ca faci pe tine la un film horror adevarat. Mai bine taceai sa nu te faci de ras, omul a cerut un film horror adevarat, nu speriaturi pentru puberi de clasa a 5-a ca tine.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Auuu, am suparat copilul si a inceput sa ma umple de voturi negative. Asa rau doare adevarul dragutule? Lasa ca o sa cresti tu si POATE n-o sa mai fi asa pampalau

| BIoody a răspuns (pentru Adry05):

Care e problema ta pana la urma? Te inteleg ca suferi dar nu trebuie sa si arati asta happy
Tu te bagi aiurea in discutie si dupa ce ca esti agramat tot tu comentezi laughing
Ma sperie prostii ca tine, care incerca sa caute atentie si sa-si dea aiurea cu parerea cu prostiile lor fara sens.
Eu nu m-am uitat la Stranger Thing, de aceea am zis ca nu stiu sigur care e, dar tu care ai zis ca esti la zii cu el deci: "speriaturi pentru puberi de clasa a 5-a ca tine."
Deci recunosti ca e un serial pentru puberi de clasa a 5-a ca tine, caci tu l-ai vizionat eu nu happy
Eu ce filme horror am vazut, din pacate pentru tine iti sunt restrictionate din cauza varstei la cei 15 ani oricum nu ai ce intalege ce e aia horror te inteleg tongue si imi pare rau pentru tine.
Data viitoare macar nu te mai fa de ras daca tot cauti atentiewinking
Ca mie chiar mi se face mila de putani ca tine happy

| BIoody a răspuns (pentru Adry05):

Vaii te rog scuza-ma copiluu sad
Nu am vrut, te rog sa nu plangi, uite, hai ca imi scot votul imi pare rau ca te-am facut sa plangi tongue

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Pai si atunci ce te certi copile cu mine daca nici macar nu te-ai uitat? Eu m-am uitat si stiu ce vorbesc nu ma iau dupa un gen pus de niste copii ca tine pe net.
Singurul prost de aici esti tu cand nici macar n-ai fost in stare sa iti dai seama ca sunt fata. Nu ma bag aiurea, ti-am raspuns intr-o maniera ok pana sa incepi cu crizele astea de pubertate la mine. Eu sunt agramata, serios? laughing) tu te uiti la tine cum scrii? Bine avand in vedere ca esti paralel cu scrierea corecta normal ca ti se pare ca eu scriu gresit. Esti atat de prost ca ma ia mila, gata te rog. laughing) Nu donez neuroni, degeaba vii sa-mi cersesti. Hai dispari ca ma plictisesti cat esti de distrus. Sufera acolo cu anime-urile tale in continuare si lasa-ma pe mine. laughing
Mi-ai dat si block acum, taratura mica. laughing) Nici nu ma asteptam la altceva de la un puber ca tine pe care-l gadila ca-i da parul la zona intima si incearca sa se scarpine pe aici.

| STSickSide a răspuns:

The Night Watchmen / the babysitter / better watch out / Flatliners