| Crisstyanos a întrebat:

Ce filme horror imi recomandati? Dar fara Grudge, Saw siDrag Me To Hell pentru ca le-am vazut.As dori cateva filme bune incat sa fac pe mine de frica...

Răspuns Câştigător
| IzukKka a răspuns:

Forget me not
The ring
Mirrors
Scream
The rommate!
Fear Island!
Never cry werewolf
The woman in Black

4 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Eu sunt mai de moda veche.Ti-as recomanda The Shining(1980),The Amityville Horror(1979),The Omen(1976),The Wicker Man(1973) etc.Astea mi-au placut foarte mult happy

| yourgirl a răspuns:

Seconds Apart. apropo, cum ti-a parut Drag me to hell? happy

| Crisstyanos explică (pentru yourgirl):

Bunicel filmul... oricum partea in care aceasta dormea si s-a trezit cu batrana langa ea mi s-a parut foarte interesant ma asteptam sa intre pe geam sau de sub pat sau un dulap ceva. oricum buna ideea

| Adr14n a răspuns:

Wrong Turn 1, 2, 3, 4; Mirrors; 2001 Maniacs; The Rite big grin, Astea sunt mai noi si cred ca o sa-ti placa atata timp cat te-ai uitat si la The Grudge.