| Hanryk a întrebat:

Ce filme horror imi recomandati? Fara copy/paste de la alte intrebari asemanatoare. As vrea filme cu umor negru, intamplari ciudate si oameni ciudati.

10 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Get out(2017)

| teo530 a răspuns:

Wrong turn 1-7.

| alex15ccc a răspuns:

Umor negru au filmele englezesti, horror-ul meu preferat este american horror story (serial), este genial serialul, in fiecare sezon este alta poveste horror, inspirata din realitate.

| LLuk21 a răspuns:

Scuze ca poate iti stric cheful dar cand te uiti la chesti de genul atragispirite rele si numa te trezesti ca vezi activitati para nirmale la rine in casa

| Hanryk explică (pentru LLuk21):

Perfect, atunci o sa ma uit nonstop.

| LLuk21 a răspuns (pentru Hanryk):

Esti exact ca si un copil de 5 ani

| annempp a răspuns:

Saw, IT, Annabelle.

| DamianaA a răspuns:

Final Destination 1, 2, 3...
The Mist
Quarantine 1, 2
Splice
The Ward
Insidious 1, 2, 3...
Flatliners
Carrie
Ich Seh, Ich Seh

| tessahpx a răspuns:

- The Nun
- It
- Anabelle

| Dana157 a răspuns:

Copiii domnisoarei pelegrine este exact ce vrei tu.