| Elena1102 a întrebat:

Ce filme imi recomandati. Sa aiba putin din toate adica:dragoste, actiune, fictiune si multe >altele Plizz help ca vreau sa vad un film in seara asta si nu mai stiu care. Ori ce film in afara de:Star Wars, Star Treak, Pirati din caraibe si Avatar (le-am vazut). Dau FUNDA pentru cel mai fain film!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Incearca: Crash(drama, thriller, crima mister, dragoste, comedie)
Kokuhaku(Confessions)- film nipon despre razbunare, cu cadre filmate exceptional in combinatie cu o muzica extraordinara- drama, dragoste, thriller psihologic, actiune)
Mr Nobody- thriller psihedelic, drama dragoste, fictiune(sf)- nu te vei astepta la un asa finalbig grin
Pearl Harbour- drama dragoste razboi
Requiem for a dream- thriller psihologic-psihedelic despre dependenta
Butterfly on a wheel- drama, dragoste, actiune
Derailed- drama, dragoste, crima, actiune
Shoot'em up- actiune, fictiune, crima, comedie- o prostituata si un vagabond fac echipa...

Am ales sa iti descriu cateva succint pentru a evita riscul dezvalurii intrigii(care se intampla sa fie pe la final sau aproape de final).

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Mr Nobody big grin

| Meheツ a răspuns:

Matrix happy are batai din belsug, fictiune cat cuprinde, si multa drogoste big grin