| narcuz a întrebat:

Ce filme imi recomandati sa vad in seara de Halloween? Clar vreau ceva de groaza dar as prefera filme in care este Halloween-ul... Cine ma poate ajuta? Multumesc,

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Chucky (seria), Annabelle (2014),Dead Silence (2007),Wrong Turn 5: Bloodlines (2012/are ca temă Halloween-ul), Grave Halloween (2013),Mischief Night (2014),It (2017),February (2015),Tales Of Halloween (2015),XX (2017),Jeepers Creepers 3: Cathedral (2017)

| TudorFox a răspuns:

Halloween 1978

| vladtheo a răspuns:

Toate filmele "Halloween" sau cel nou care-i acum în cinema.
Trick 'r Treat (2007)
The Changeling
Pet Sematary
The Exorcist

| Ihave100lei a răspuns:

Seria The Conjuring
Tarata in iad
The butterfly efect(e psihologic dar e misto)
The ring(meh nu a fost prea horror )
The nun

| MathersMarshal a răspuns:

Pfuui păi Halloween 1978 e un must see dar dacă poți să faci rost (nu recomand pirateriea) Halloween 2018 geniale