| carolina1997 a întrebat:

Ce filme interesante mai cunoasteti?

4 răspunsuri:
| TheDestroierKingOfDark a răspuns:

The Twiling Saga, The Twiling Saga New Moon, The Twiling Saga Eclipse, The Twiling Saga Breaking Dwane Part 1, Zombie Massarces, Zombie Land, The Woman in Black, Scary Movie 1, 2, 3, 4, 5, 6, Fast and Furious, Batman. Mirror Mirron.Tot felul de file mistobig grin
Funda?

| ur2sw33t2b4g10 a răspuns:

Incearca Project X... e simpaticwinking

| AnaMariaDiaconu a răspuns:

Iubiri secrete pe prima

| Boss_Nicu_1993 a răspuns:

Pai filmul meu preferat este Masca este un film vechi dar imi da lacrimile de cate ori ma uit la el dar nu imi da lacrimile pentru ca este romantic ci pentru ca este un film de comedie
iti mai recomand sa te uiti la pariu cu viata este un serial