| Ioscaa1 a întrebat:

Ce filme noi aparute ati vazut care v-au lasat cu o impresie foarte buna?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Lobster (2015)...

| CuriousStuff a răspuns:

Now You See Me 2. Dar sa-l vezi si pe primul ca sa intelegi mai bine.
Si Captain America Civil War.
Cica si Suicidat Squad e bun dar inca nu am fost sa-l vad.

| ABCD122 a răspuns:

De-obicei urmăresc filme de animație deci iti recomand:
1. Zootopia big grin
2. Rise of The guardians
Iti pot recomanda si seria Divergent, nu stiu exact anul lansării

| Ioscaa1 explică (pentru ABCD122):

Le-am vazut pe toate, in afara de Rise of The Guardians, nici nu am auzit de elhappymersi.

| Ariana12321 a răspuns:

X-men Apocalypse
Warcraft
Me before you
The Huntsman
High Strung
Deadpool
Now You See Me 2
Mafiya: Igra na vyzhivanie
MECHANIC: RESURRECTION
The Choice

| Ioscaa1 explică (pentru Ariana12321):

Sti,ideea era sa imi spui despre niste filme pe care le-ai vazut, nu ce o sa apara la sfarsitul lunii...

| Ariana12321 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Toate filmele pe care ti le-am dat sunt aparute. Ar trebui sa te uiti mai bine, dupa sa comenteziwinking.

| Ioscaa1 explică (pentru Ariana12321):

MECHANIC: RESURRECTION? apare la noi in 26 augusthappy