| roby223 a întrebat:

Ce filme si seriale SF si fantasy bune stiti în afara de cele mai populare si cunoscute de mai toata lumea

6 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Încearcă dintre serialele astea:
Monarch: Legacy of Monsters
For All Mankind
Scavengers Reign
Gen V
Goosebumps
One Piece
Pluto
Onimusha
The Wheel of Time
Foundation
The Lazarus Project
Star Wars: Ahsoka și Star Wars: Andor
Silo
Arcane
From
Attack on Titan
Pantheon
Shadow and Bone
The Peripheral

Unele s-ar putea să fie prea complicate pentru adolescenți, dar vezi tu ce ți se pare fain.

| dullcat a răspuns (pentru Zartbitter):

Daca zicem si de animeuri, Yakusoku no Neverland de asemenea ar merita mentionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poveste fara sfarsit, filmele Percy Jackson, Excalibur filmul din anii 80!

| BiblioCat a răspuns:

Firefly (Mercenarii universului) e un oldie but goldie.

| AvatarPanda a răspuns:

Nu știu dacă te interesează și animațiile, dar dacă da ai putea să încerci Infinity Train.
.