| alecoruso a întrebat:

Ce mparere aveti despre The Vampires Diaries?

13 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Mie imi place foarte mult serialul happy.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Este bestial serialullove struck adica sezonu 1 a fost dragut, dar 2 este fenomenallove struck

| Th3eo a răspuns:

Ador serialul. mai ales pe damon:X

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este mult mai bun decat cartea, cea ce nu se poate spune despre multe filme. Actorii sunt foarte potriviti in rol. Regia este buna, iar efectele speciale sunt foarte bune pentru un serial. Ma uit cu placere la serial si il urmaresc saptamanal. Sunt curioasa ce se va intampla acum, cu aparitia noilor vampiri.

| winchesters a răspuns:

Cel mai tare serial foreverlove struck! I love TVD. I love Damon:X

| Adryana a răspuns:

Imi place mult. Este super serialul :X

| ForbiddenLove a răspuns:

Imi place la nebunie :X:X...nu stiu ce sa iti spun ca sa vezi cat de mult imi place :X:X:X
pur si simplu ador serialu asta!
tie iti place?

| veronica a răspuns:

E bun serialul si nu pierd episoade din el pana acum e cel mai bun serial, urmaresc si grey's anatomy sunt singurile seriale care merita vazute.

| mihaelabr a răspuns:

Am inceput si eu sa urmaresc serialul si ...imi place happy si in unele lcuri seamana izbitor de mult cu twilighthee heehee hee mai ales caracterul lui stefan = caracterul lui edward
oricum e ft bun happy

| MANDY_2679 a răspuns:

E superb serialul!

kiss

| ZuZu_1363 a răspuns:

Mie una imi place:X nu ratez nici un episodhappy:X

| alecoruso explică:

Ador si eu serialu, astept nu nerabdare spisodul 9!

| Lala_1295 a răspuns:

Mdaa. foarte bun serialul. Merita vazut! love struck