| maddamadu a întrebat:

Ce parere aveti despre The Vampires Diaries?
Care este personajul preferat?

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Da, ma uit.
Cred ca cel mai mult imi place Damon dintre tipi, dar na, urmeaza Klaus, Alaric, Stefan, Tyler...ai din ce alege. laughing
Dintre personajele feminine tind sa cred ca o indragesc mai tare pe Katherine decat pe Elena...adica personajul lui Kat e putin mai complex...in fine, apoi Rebekah, Caroline, cum spuneam: ai din ce alege pentru ca actorii si actritele sunt destul de aratosi/oase.winking
Am facut-o pana si pe maica-mea sa-i placa Ian Somerhalder(dar sincer, cui nu-i place?). laughing

| maddamadu explică (pentru Consumptive):

Ish ti-am dat funda pentru ca mi se pare ca raspunsul tau este cel mai comlex.Si bine inteles ca sunt de acord cu tine din ceea ce priveste personajele. big grin

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Imi place pentru ca este vorba despre fiinte supranaturale care sunt intr-o legatura cu muiritorii si pentru ca are un triunghi amoros care face lucrurile mai interesante. Personajul meu preferat este Elena pentru ca mi se pare curajoasa si incearca sa devina cat mai puternica. Incearca sa nu mai depinda de altii, sa se poata proteja singura si sa ii poata proteja si pe apropiatii ei.

| dedede003 a răspuns:

Imi place foarte mult, iar personajele preferate sunt damon si tyler, dar nu e nici un personaj care sa nu imi placa deloc.chiar si klaus mi se pare super

| tenutza a răspuns:

Mie mi-a placut primul sezon ft mult.Acum insa, mi se pare ca au inceput sa se lalaiehappyPrea dramatic.Si evident - Daemon laughing. Cui nu ii place bunaciunea aia de om?laughing

| maddamadu explică (pentru tenutza):

Ai dreptate cui sa nu ii placa de bunaciunea aia de Ian
si ma luan in calcul ca are si 32 de ani
dar mie inca imi place ecest film la nebunie

| tenutza a răspuns (pentru maddamadu):

32 de ani o avea, da ce mai conteaza, tot bun elaughing

| predadariana a răspuns:

Despre the vampires diaries...sa stii ca e preferatul meu film, e un film foarte bun.mie imi place de damon(ian somehelder) si de elena(nina dobrev)