| naruhina1030 a întrebat:

Ce parere avet despre naruto akkiuppuden? credeti ca o sa fie?

17 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Sper sa apara si sper sa apara cat mai multe episoade din "Naruto" pentru ca este anime-ul meu preferat. Fiecare are gusturile lui. Daca mie imi place un serial pe care il considera unii o prostie, treaba mea, mie imi place, nu trebuie sa-i placa si altcuiva. Si ce daca sunt niste desene? Mie imi plac, nu mai jigniti pentru ca fiecare se uita la ce vrea si ii place ce vrea.

| ANAHsneaman a răspuns:

si eu am pus aceasta intrebare deci uite raspunspunsurele care mi-au fost date mie:
Auzi,pentru toti fanii naruto,am gasit pe un site scris de Masashi Kishimoto ca era tradus in limba romana si scria,citez :"Pe blog-ul meu mi sa scris de fani din toate tarile,de pe toate continentele,ca ar vrea sa apara un nou naruto,naruto akipuden, iar u le voi asculta rugamintele si voi in cerca sa termin cat mai repede naruto shipuden si voi incepe sa lucrez la seria akipuden, dar seria shipuden are in acest moment 223 ep si vor mai continua, dar nu stiu numarul exact, probabil va depasi 300 ep " si de aceea sunt 99% sigur ca va aprea, si nu iti fa griji, va mai continua si shipuden
Va spun sigur ca va aparea un naruto akippuden in care naruto reuseste sa il aduca inapoi pe sasuke chiar daca se lupta habar nu am cine castiga atunci toti zic ca naruto moare dar am 2 variante sa va raspund:1.atunci cand mor se zice ca vin parintii lui naruto.
2.naruto are o zgarietura pe piept dar nu moare.
atunci naruto si sakura vor fi personajele principale. Naruto si Sakura vor intra in anbu iar peste ceva timp devine hoke si se casatoreste cu sakura nu cu hinata sau sakura cu sasuke va spun sigur.
sper ca ti-au fost de ajutor big grin
esti fan al cuplului naruhina? eu suntbig grin

| RoseQueen a răspuns:

Eu zic ca e chiar foarte posibil.Adica n-o sa termine Naruto cu un "battle" final unde sa moara ei doi, asta ar fi o adevarata crima.Sa continue cu Akkippuden ar fi cea mai super chestie din domeniu.

| alecx4music a răspuns:

Cu toate ca am vazut toate episoadele nu stiam de akkipuuden...
Oricum cred ca o sa continuie cu anime-urile.

| Vasy10 a răspuns:

Nai cu kine frate astia sunt BUTI, pai naruto akkippuuden din cate am inteles eu incepe cand se porneste al 4 lea mare razboi ninja(BUTiiii)

| kumichan a răspuns:

Da am auzit ca va fi si ca Sasuke se va intoarce in sat va continua cercetarile facute de Orocimaru si va gasi un jutsu interzis si cu ajutorul Sakurei isi reanvia pariti si pe Itachi.Sakura se castoreste cu Naruto da doar pentru a-l face pe Sasuke sa creada ca nu-l mai place.Nu sunt sigura ca e adevarat am citit si eu pe un site

| naruhina1030 explică:

Nu sti ce e frumos

| naruhina1030 explică:

E intrebarea mea...nu va mai bagati unde nu va fierbe oala...

| naruhina1030 explică:

Hai ba lu va mai luati de mine.ati vazut serialul? macar uitati-va la el inainte sa comentati...

| XatomisX a răspuns:

Copi=lee placa naoba cu tampeniile copil de 6 ani

| alecx4music a răspuns (pentru XatomisX):

Da tu cati ai 7?

| Marian3rd a răspuns:

Pleaca ba stumfule cu desenele tau.

| alecx4music a răspuns (pentru Marian3rd):

Mai bine ai invata sa scrii, sa respecti oamenii si parerile lor, apoi sa pui comentarii idioate fara nici un sens, doar ca sa te aflii in treaba. (Sfatul meu)

| Marian3rd a răspuns (pentru alecx4music):

Imi pare rau, dar asta care a pus intrebarea nu este om, ne pune intrebari despre Bugs Bunny, akkiuppuden, Barbie, Mickey Mouse,
Cum poti respecta asa ceva, esti nebun.

| alecx4music a răspuns (pentru Marian3rd):

Daca nu ma insel cred ca are voie sa puna ce intrebari vrea, atat cat nu jigneste pe nimeni. sau nu? ii interzice cineva?

| Marian3rd a răspuns (pentru alecx4music):

Ii interzic si tie si lui sa mai puna intrebari sau sa raspunda la intrebari pe acest site!
Muclex.

| MarijuanaCannabis a răspuns:

rolling on the floor Si eu care credeam ca am probleme ca iau LSD.laughing...:*