| Bianca123 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul TransFormers 3 Dark of the moon?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

A fost destul de bun,cam pe aceeaşi linie cu celelalte două. Este,categoric,genul de film care trebuie văzut pe un ecran cât mai mare,la o calitate cât mai bună. altfel îşi cam pierde farmecul.A avut efecte speciale excelente,aşa cum mi-aş fi imaginat,multă acţiune,lupte cu impactul acela aproape năucitor, replici haioase and stuff. Actingul nu prea contează, însă părerea mea e că Megan Fox rămâne cea mai bună parteneră a lui Shia LaBoeuf.
Baftă şi numai bine!

5 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Cred ca e fain.Deseara o sa ma uit la el happy

| besmartbeclever a răspuns:

Cel mai smecher, mergi la cinema sa il vezi 3d, merita.

| barbierock a răspuns:

Eu am vazut doar trailerul.
dar un prieten a zis ca l-a vazut si ca o fost super fain happy

| RaPiDiStU_7379 a răspuns:

Bun, dar nu e de Oscar

| darkinsidious a răspuns:

TransFormers 3 Dark of the moon e un film foarte fain happy